KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576152
nr 1457 6152
Oidentifierad konstnär. Signerad Lindström, Stilleben. Olja på duk, 100x84, yttermått inklusive ram: 105x88 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:02:15
300 kr
350 kr